Família professional Instal·lació i manteniment

CFGS

Mecatrònica industrial

Mecatrònica industrial
Aquests estudis capaciten per a configurar i optimitzar sistemes mecatrònics industrials, així com planificar, supervisar i/o executar el seu muntatge i manteniment, seguint els protocols de qualitat, de seguretat i de prevenció de riscos laborals i res...

CFGM

Manteniment electromecànic

Manteniment electromecànic
Aquests estudis capaciten per a muntar i mantenir maquinària i equip industrial línies automatitzades de producció d'acord amb els reglaments i normes establertes, seguint els protocols de qualitat, seguretat i de prevenció de riscos laborables i re...

Play Video

Equip humà del departament

Francesc Calvet

Cap de departament fabricació
francesc@insmollet.cat

Miguel A. Tornay

Cap de departament manteniment
mtornay@insmollet.cat

Sergio Bertolin

Administrador i professor
sergiob@insmollet.cat

Ester Muela

Professora
esterm@insmollet.cat

Juan F. García Caba

Professor
juanfranciscog@insmollet.cat

Jordi Vilafranca Pujol

professor
jordivp@insmollet.cat

Lorenzo Escar

professor
lorenzoe@insmollet.cat

Oriol Tornay

professor
oriolt@insmollet.cat

Antonio Viedma

professor
antonioviedma@insmollet.cat

Josep Fernandez Salas

professor
josepf@insmollet.cat

Adrià Estany

professor
adriae@insmollet.cat

Albert Villalbí

professor
albertv@insmollet.cat

Máximo yague

professor
maximoyague@insmollet.cat

Julio Toribio

professor
julit@insmollet.cat

Josep Tomas

professor

Irineo Alvarado

professor

Daniel Guzman

professor

La borsa de treball més completa

Ens encarreguem d’establir vincles amb empreses per oferir tot el talent i professionalitat del nostre alumnat. Si ets estudiant d’INS Mollet, atent a les ofertes constants que tenim a la nostra Borsa de Treball.

Per a l'alumne

És l’oportunitat de trobar feina i treballar en el sector que l’alumne ha estudiat al cicle. Molts alumnes han trobat aquí l’oferta que els ha fet impulsar la seva carrera professional.

Per a l'empresa

Trobaran estudiants qualificats i preparats per endinsar-se al món laboral. Tot amb la garantia i supervisió del professorat de les FP Duals d’INS Mollet.

Vine a l’Institut
per formar-te i començar
la teva vida laboral

Ets empresa i vols
formar part
de la nostra FP Dual?